Aroma Sanitol

Univerzální aroma čistič

Při úklidu domácnosti, zvířecích ubikací nebo chovatelských potřeb nestačí pouze jen stříkat dezinfekčními prostředky. Pokud jsou dezinfikované povrchy nebo předměty znečištěné, mohou se bakterie, viry i plísně schovávat v těchto nečistotách a dezinfekce na ně „nedosáhne“. Proto je třeba nejdříve povrchy omýt. K tomu je ideální prostředek AROMA SANITOL. K následné dezinfekci je vhodný lihový přípravek DESINF.


Vůně: pomerančů a tymiánu

Balení: 20 ml, 500 ml, 1000 ml


Popis produktu:

Čisticí a úklidový přípravek a aromačistič vhodný pro úklid domácnosti, průmyslových provozů, veřejných prostor. Při chovu zvířat jej využijete při omývání kotců, zvířecích záchodků, akvárií, terárií, podlah atd. Pomůže udržovat domácnost čistou a vonící. Účinek je zaručen díky použitému pomerančovému a tymiánovému oleji. Ani vyšší koncentrace nedráždí sliznice. Navíc všechny použité suroviny vykazují vynikající biologickou odbouratelnost.

POUŽITÍ

Na podlahy a hladké plochy stačí 1-2 polévkové lžíce na 5 litrů vody. Při větším znečištění možné používat i menší ředění. Pokud je třeba nečistoty odstranit neředěným přípravkem, následně povrchy nebo předměty opláchněte. Neředěným přípravkem lze odstranit z předmětů i lepidlo od samolepek.

SKLADOVÁNÍ

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

POUŽITÉ INGREDIENCE

Citrus aurantinum dulcis Peel Oil (Éterický olej z pomeranče), Alcohol denat. (Líh jemný denaturovaný), Turpentine (Terpentýn), Polysorbate 80 (Emulgátor), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil (Emulgátor), Thymus vulgaris Oil (Éterický olej z tymiánu)

BEZPEČNOST

Bezpečnostní upozornění: Hořlavá kapalina a páry. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.

Výhody produktů

PROTI BAKTERIÍM,
VIRŮM A PLÍSNÍM

Účinnost dezinfekčních přípravků prokázána akreditovanými laboratořemi

vhodné
pro vegany

Základem jsou kvalitní rostlinné silice

PRODUKTY ŠETRNÉ
k přírodě

Přípravky díky svému složení nepředstavují zátěž pro životní prostředí

vyrobeno
v české republice

Vlastní receptury, vlastní výroba

Univerzální
úklidový prostředek

obohacený o účinky éterických olejů

Názory zákazníků na produkt

Lada O.

Krásná a příjemná pomerančová vůně, lze použít na veškeré povrchy.

Klára, Praha

Univerzální čistič, který používám úplně na všechno. Výhodou je to, že není dráždivý v přítomnosti zvířat.

Radka

Můj nejoblíbenější produkt, díky kterému u nás doma uklízí i manžel a děti si libují, když při úklidu provoním jejich pokojíčky pomeranči. Je to vůně našeho čistého domova.

Tereza F.

Mám syna s atopickým ekzémem a Aromasanitol používám jako šetrný čistič na ošetření všech povrchů, ale také místo aviváže na provonění polštářů a dek. Voní skvěle.

Linda H.

Nejlepší čistící prostředek, používá ho celá rodina - na všechny povrchy.

Eva R.

AROMA SANITOL používám pro úklid už několik let, krásně voní po pomerančích. A dokáže také odstranit z povrchů lepidlo ze samolepek, což se mi s jinými přípravky moc nedaří. J.V.