HY-DESICITRO

Mycí olej na ruce s antimikrobiálními účinky

Hydrofilní olej s éterickými oleji s antimikrobiálními účinky určený k mytí rukou. Antimikrobiální účinek je zajištěn thymolem a použitými éterickými oleji z citrónu a rozmarýnu. Olej pokožku neodmašťuje. Smývá povrchové nečistoty, přitom ale neporušuje ochranný kožní film.


Vůně: rozmarýn a citron

Balení: 100 ml, 500 ml


Popis produktu:

Mytí rukou je pro udržování hygieny při zvýšené hygienické zátěži důležité. Při používání tenzidových přípravků, jako jsou mýdla a sprchové gely, dochází i ke smývání ochranného kožního filmu. Mycí oleje jsou však ke kožnímu filmu šetrné, zároveň jsou smývány nečistoty. Přidané éterické oleje působí antimikrobiálně, zároveň protizánětlivě a regeneračně na kůži.

Po použití mycího oleje doporučujeme pro potřeby dezinfekce rukou použít lecitinovou emulzi DESISTRONG nebo DESICITRO. Pokožka rukou bude hebká, vláčná, antimikrobiálně ošetřená.

POUŽITÍ

Přiměřené množství oleje aplikujete do suchých nebo mírně vlhkých rukou, promněte a opláchněte vodou. Mycí olej je určen především pro péči o ruce při zvýšené hygienické zátěži.

SKLADOVÁNÍ

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě         6–10 °C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

POUŽITÉ INGREDIENCE

Canola Oil (Řepkový rostlinný olej), Glycine soja Oil (Sójový rostlinný olej), Juglans regia Seed Oil (Rostlinný olej z vlašských ořechů), Butyrospermum parkii Oil (Rostlinný olej Karité), Laureth-4 (Emulgátor), Simmondsia chinensis Seed Oil (Jojobový rostlinný olej), Oryza sativa Bran Oil (Rostlinný olej z rýžových klíčků), Prunus amygdalus Dulcis Oil (Mandlový rostlinný olej), Sesamum indicum Seed Oil (Sezamový rostlinný olej), Polysorbate 80 (Emulgátor), Thymol (Thymol, přírodní krystaly), Lecithin (Fosfolipid), Citrus limon Peel Oil (Éterický olej z citronu), Rosmarinus officinalis Leaf Oil (Éterický olej z rozmarýnu), Citral*, Limonene* (*přírodní alergenní složky obsažené v éterických olejích)

BEZPEČNOST

Přípravek bez bezpečnostních upozornění

Výhody produktů

PROTI BAKTERIÍM,
VIRŮM A PLÍSNÍM

Účinnost dezinfekčních přípravků prokázána akreditovanými laboratořemi

vhodné
pro vegany

Základem jsou kvalitní rostlinné silice

PRODUKTY ŠETRNÉ
k přírodě

Přípravky díky svému složení nepředstavují zátěž pro životní prostředí

vyrobeno
v české republice

Vlastní receptury, vlastní výroba

Mycí oleje
s antimikrobiálním účinkem

zajištěným rostlinnými silicemi

Názory zákazníků na produkt

Natálie P.

Příjemná citronová vůně a příjemné na pokožku.

Pavlína V., Poděbrady

Český kvalitní přípravek na ruce. Doporučuji všem, používáme ve školce i pro ty nejmenší.

P.T.

Bezvadně smyje nečistoty z rukou, zanechává je vláčné.

Martina

Ještě před samotným použitím mě potěšilo, že přípravek 500 ml je vybaven pumpičkou, protože tento způsob dávkování mám nejraději. Olej má velmi příjemnou konzistenci.

Milan R.

Čistí ruce bez nadměrného odmašťování kůže.

Leona, HK

Přírodní a voňavá varianta pro mytí rukou. Doporučuji při větší zátěži, kde se vyskytují i zvířata.